FORGOT YOUR DETAILS?

Fleetguard Filtre (Cummins Filtration)

urun0

fleetguard filtre

Fleetguard Filtre , Cummins dizel motorlarının yüksek performans gereksinimlerini karşılamak amacıyla, Cummins Motor Şirketi tarafından geliştirilen tek tür filtre üretim bandı olarak 1958 yılında kuruldu. Sonraları Seymour Filtre Şirketi olarak bilinen tesis Columbus’da bulunan Cummins merkezi yakınlarındaki Seymour’da bulunuyordu. Bugün 5,500 çalışanı ile ağır hizmet dizel motorları için ürettikleri filtre ve egzos ürünlerini 6 kıtaya ithal ediyorlar.

Pazardaki yüksek kalite filtre talebini karşılama eğiliminin bir sonucu olarak şirket hızla genişledi. 1959’da mühendislik laboratuarları kuruldu ve revaçta olan LF750 bypass filtresi bu dönemde tasarlandı. 1963’de Fleetguard markası uygulamaya geçirildi ve 1967’de Tennessee Eyaletinin Cookeville şehrinde 41,000 metre karelik bir tesise taşındı. Pazarlama merkezi 1969’da Dallas’da kuruldu ve 1970’lerde Fleetguard tamamen bir Cummins yan kuruluşu haline geldi.

1974’te Cookeville tesisi 110.000 metre kareye genişletildi ve 1979’da 83,000 metre karelik Fleetguard Dağıtım Merkezi kuruldu. Bu dağıtım merkezi Fleetguard’ın dünya çapındaki bayiliklerine hizmet verdi. 1980 yılında Deluxe Filtre Şirketini de satın alarak, Fleetguard Filtre, daha da genişledi.

Fleetguard Hava Filtresi

 • Standart ve özel yapım plastik hava arındırıcılar. Plastik kullanmak bizlere daha fazla çeşitte, şekilde ve boyutta filtre üretmemizde yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda plastik maliyeti ve ağırlığı azaltır.
 • Yüksek dayanıklılık ve sıradışı çevreler şartlar için standart ve özel yapım metal hava arındırıcılar. Paslanmayı önlemek adına paslanmaz çelikten de yapılabilmekte(ve daha güzel görünüyor).
 • Magmum RS™ ve OptiAir™ ürünlerimizi de içeren farklı hava filtresi çeşitleri.
 • Hava filtresinin ömrünü uzatmak adına ön-hava temizleyiciler. Filtreye giren toz ve parçaların azalmasını sağlar.

Fleetguard Yakıt Filtresi

 • Yüksek basınç ve Euro dizel modern yakıt sistemlerinin başa çıkması gereken zorluklardan bazılarıdır.
 • En yüksek kaliteden bir yakıt filtresi kullanmak, bazı yüksek basınçlı ve ortak borulu benzin sistemlerindeki 2 μm’den küçük partiküllerin arındırılması gibi gerekçeler yüzünden zorunludur.
 • Cummins Filtration sizlere, modern yakıt sisteminizin bakımını yapabilmek ve korumak için gerekli herşeyi sağlayabilmektedir.

Fleetguard Yağ Filtresi

 • Madeni yağlar motorunuz için olmazsa olmazdır.
 • Madeni yağlar motorunuzu soğutur, temizler, korur ve motor parçalarını birbirine mühürler.
 • Zamanla ateşleme, yıpranmalar ve diğer katkı maddeleri yüzünden motorda pislenme meydana gelir.
 • Madeni yağlar konusundaki 50 yıllık deneyim ve mükemmelliği ile Cummins Filtration’a güvenebilirsiniz.

belenco mutfak tezgahi
mutfak dolabi modelleri
TOP